girlz4girlz
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

sabbato evening

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty sabbato evening

Δημοσίευση  gdespina Πεμ Αυγ 30, 2007 3:31 pm

Κοριτσια, το σαββατο το απογευμα ειχα βγει με τη γιαγια μου και τον ξαδερφο μου. Καθησαμε στον "Γρηγορης μικρογευματα" και μετα απο λιγο. Παει να παραγγειλει ενας φιλος μου απο το γυμνασιο, ο Βασιλης. Παιρνει αυτα που θελει και φευγει.. Μετα απο λιγο, ξαναερχεται, παραγγελνει φευγει!!! Μετα παλι ερχεται, φευγει. Με εχει σπασει τα νευρα. Μετα ξαναερχεται, με βλεπει !! Παω εγω να αφησω ενα δισκο, με βλεπει, τον βλεπω, μου χαμογελαει, του χαμογελαω !!! Μετα βαζει κατι καρεκλες σε ενα τραπεζι, οχι για να κατσει !!! Φευγει. Χθες το πρωι βγηκα με τη μαμα μου και καθησαμε στα Goody's, διπλα απο τον "γρηγορη μικρογευματα" και μιλαω με τη μαμα μου, τον βλεπω μπαινει μεσα στον μαγαζι, με βλεπει και αυτος. Τι θα γινει με αυτον, μου λετε; και τι σχεση εχει με εκεινο το μαγαζι, καθε φορα που παω ειναι εκει ?!? Μ' εχει σπασει τα νευρα, (παρ' ολο που ειναι και γλυκουλης, οταν χαμογελαει, το ομορφος!! ).. Λοιπον??

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 31
Registration date : 21/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty Απ: sabbato evening

Δημοσίευση  chryspa94 Παρ Αυγ 31, 2007 12:22 pm

gdespina έγραψε:Κοριτσια, το σαββατο το απογευμα ειχα βγει με τη γιαγια μου και τον ξαδερφο μου. Καθησαμε στον "Γρηγορης μικρογευματα" και μετα απο λιγο. Παει να παραγγειλει ενας φιλος μου απο το γυμνασιο, ο Βασιλης. Παιρνει αυτα που θελει και φευγει.. Μετα απο λιγο, ξαναερχεται, παραγγελνει φευγει!!! Μετα παλι ερχεται, φευγει. Με εχει σπασει τα νευρα. Μετα ξαναερχεται, με βλεπει !! Παω εγω να αφησω ενα δισκο, με βλεπει, τον βλεπω, μου χαμογελαει, του χαμογελαω !!! Μετα βαζει κατι καρεκλες σε ενα τραπεζι, οχι για να κατσει !!! Φευγει. Χθες το πρωι βγηκα με τη μαμα μου και καθησαμε στα Goody's, διπλα απο τον "γρηγορη μικρογευματα" και μιλαω με τη μαμα μου, τον βλεπω μπαινει μεσα στον μαγαζι, με βλεπει και αυτος. Τι θα γινει με αυτον, μου λετε; και τι σχεση εχει με εκεινο το μαγαζι, καθε φορα που παω ειναι εκει ?!? Μ' εχει σπασει τα νευρα, (παρ' ολο που ειναι και γλυκουλης, οταν χαμογελαει, το ομορφος!! ).. Λοιπον??


Mipos thlei kati apo tin zoi sou;;;
chryspa94
chryspa94

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 30
Registration date : 29/08/2007

http://ifyouwantrock.all-forum.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty Απ: sabbato evening

Δημοσίευση  gdespina Παρ Αυγ 31, 2007 8:54 pm

Ax, δεν ξερω !!! Και σημερα το πρωι τον ειδα στον Γρηγορη.

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 31
Registration date : 21/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty Απ: sabbato evening

Δημοσίευση  Anna Maria Σαβ Σεπ 01, 2007 9:29 am

Μήπως σε γουστάρει?? Περίεργες κινήσεις.... Razz
Anna Maria
Anna Maria

Αριθμός μηνυμάτων : 30
Location : Rhodes
Registration date : 13/08/2007

http://thegirlywebpage.allgoo.us/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty Απ: sabbato evening

Δημοσίευση  stefoulinaki Σαβ Σεπ 01, 2007 12:18 pm

το ενδεχόμενο να ήταν εντελώς τυχαίο το έχεις σκεφτεί??? εκτός και είναι σε καμία FBI...CIA και σε παρακολουθεί αλλά δεν νομίζω...
stefoulinaki
stefoulinaki

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Registration date : 31/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty Απ: sabbato evening

Δημοσίευση  Fil Σαβ Σεπ 01, 2007 3:59 pm

mipos douleuei ston grigori??

Fil

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 01/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sabbato evening Empty Απ: sabbato evening

Δημοσίευση  gdespina Σαβ Σεπ 01, 2007 7:23 pm

Loipon den xero.. αν δουλευει στο γρηγορη αλλα καμια FBI CIA xaxaxa.. δεν νομιζω.. !!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation tongue tongue tongue αν και μου αρεσει αυτος ο τυπος. τελοσπαντων..

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 31
Registration date : 21/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης